Porozmawiaj: 729 29 78 78

Dlaczego wybrać Ośrodek Leczenia Uzależnień Nowy Dzień?Doświadczona kadra

Indywidualne podejście

Pomoc w interwencjach

Bez ukrytych kosztów

Grupa wsparcia

Zalety terapii w naszym ośrodku

Przychodzi taki moment w życiu osoby uzależnionej, w którym zaczyna zauważać, że uzależnienie niszczy zarówno jej życie, jak i życie jej bliskich. Wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli. Pojawia się myśl: Coś z tym muszę zrobić…”. Samotnie lub tylko przy pomocy najbliższych nic się nie zdziała. Deklaracje, przysięgi itp. Jest tylko kwestią czasu, kiedy zostaną złamane. To najlepszy moment na podjęcie decyzji o leczeniu w Ośrodku Terapii Uzależnień. To najlepszy moment na to, aby zadzwonić do nas do Ośrodka Terapii Uzależnień „Nowy Dzień”.

Nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień mieści się w przepięknym domu, w Gaju koło Krakowa, z dala od zgiełku i hałasu miasta. Przyjazny dom z rozległym ogrodem i kawałkiem lasu tworzą komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa. Posiadamy również korty tenisowe, miejsce na ognisko czy grilla, kryty basen, mini siłownię i saunę. Przyjemna atmosfera ośrodka sprawia, że każdy zaczyna całkowicie inaczej patrzeć na swoje dotychczasowe sprawy. Człowiek dostrzega wtedy możliwe szanse zmiany, odnajduje zagubiony sens swojego istnienia i rozpoczyna budowanie lepszego, szczęśliwszego życia. W przytulnej, domowej atmosferze jest to na pewno zdecydowanie łatwiejsze, niż gdziekolwiek indziej.

Terapia uzależnień

Stworzyliśmy to miejsce po to, aby osoby odbywające terapię otrzymały kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Aby po terapii uzależnienia w naszym Ośrodku były przygotowane do trzeźwego życia w najlepszy sposób. Nie jesteśmy ośrodkiem SPA dla zamożnych alkoholików. Jesteśmy w pełni profesjonalnym ośrodkiem terapii, w którym można rozpocząć zmianę swojego życia na lepsze. Wychodzimy z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Stąd tez siłownia, basen i inne udogodnienia.

Uczestnicy terapii mają do dyspozycji różnej wielkości pokoje, bibliotekę, opiekę lekarską, psychologiczną, psychiatryczną i terapeutyczną oraz całodzienne domowe wyżywienie z całodobowo otwartą kuchnią. Prowadzimy profesjonalną i intensywną terapię. W ciągu czterech tygodni uczestnicy biorą udział w 160 godzinach pracy terapeutycznej (grupowej i indywidualnej). Konsultujemy pacjentów psychiatrycznie w kierunku depresji, zaburzeń lękowych, PTSD, zaburzeń nerwicowych, które często towarzyszą uzależnieniom.

Leczenie uzależnień w miejscu przypominającym dom jest znacznie skuteczniejsze niż terapia w miejscu, które przypomina szpital, a niektóre ośrodki leczenia alkoholizmu / narkomanii / lekomanii / hazardu nadal tak wyglądają.


Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać skontaktuj się z nami

Telefon +48 729-29-78-78

Email kontakt@nowy-dzien.pl

Ośrodek leczenia uzależnień

Nowy Dzień


Godziny przyjęć

  • Poniedziałek - Niedziela: Czynne całą dobę