Porozmawiaj: 729 29 78 78

Tworzymy to miejsce z myślą o Tobie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Zapewniamy domową atmosferę sprzyjającą terapii mającej na celu walkę z uzależnieniem i powrót do normalnego życia.

Dlaczego akurat u nas miałby ktoś rozpocząć leczenie ?

 

Dlatego, że :

  • Po pierwsze mamy ogromne doświadczenie w leczeniu uzależnień. Nasi terapeuci to profesjonaliści z dwudziestokilkuletnim stażem pomagania, z doświadczeniem w pracy klinicznej, stacjonarnej, ambulatoryjnej. Mają też szereg doświadczeń własnych, które zdecydowanie pomagają w skutecznym leczeniu alkoholizmu i innych uzależnień.
  • Po drugie jesteśmy skuteczni – i nie mówimy tutaj o jakichś tajemniczych danych statystycznych tylko o ogromnej ilości szczęśliwych, trzeźwych osób, o ich bliskich. Można ich spotkać na naszych grupach wsparcia, porozmawiać, przekonać się, że to nie chwyt marketingowy tylko prawdziwe życie, realne osoby.
  • Po trzecie oferujemy indywidualne podejście do pacjenta w leczeniu alkoholizmu, lekomanii oraz hazardu. Tworzymy program terapii dla każdego konkretnego człowieka bo każdy jest indywidualnością z szeregiem specyficznych własnych doświadczeń.
  • Po czwarte pomaganie innym to nasza pasja. To nie tylko wyuczony zawód. Chcemy aby terapia w naszym Ośrodku była najlepszą inwestycją dla każdego. Aby zainwestowane w leczenie pieniądze, czas zwróciły się z ogromnym procentem.
  • A przede wszystkim gwarantujemy, że nasz Ośrodek będzie miał zawsze otwarte drzwi dla wszystkich „absolwentów”. Zawsze można przyjechać – nie tylko w sytuacji kryzysowej – posiedzieć, porozmawiać, zaczerpnąć dobrej energii, którą tworzymy wspólnie w „Nowym Dniu”. Przyjaźnie zawarte w trakcie takich spotkań trwają już po 8 lat (tyle lat ma budowanie naszej tradycji w Krakowie).

 


Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać skontaktuj się z nami

Telefon +48 729-29-78-78

Email kontakt@nowy-dzien.pl

Ośrodek leczenia uzależnień

Nowy Dzień


Godziny przyjęć

  • Poniedziałek - Niedziela: Czynne całą dobę